Strona główna » Lokaty w Banku SMART - całkowita mobilność

Kategoria: Lokaty w Banku SMART – całkowita mobilność

Świat nieustannie się zmienia więc i my powinniśmy się zmieniać. Nowy bank, który powstał z myślą o tych, którzy cenią sobie mobilność, właśnie tym mottem kieruje się w swojej działalności. Coraz więcej ludzi wybiera wolny, niezależny styl życia. Świat znacznie się zmniejszył odkąd istnieją nowe technologie i nowoczesne środki transportu, a korzystanie z Internetu stało się powszechne. Możemy przemierzać kilometry w błyskawicznym tempie. Być w kilku krajach w ciągu jednego dnia. Wszystko jest o wiele łatwiejsze.

Mobilność to przełom, to dostosowanie się do człowieka zupełnie nowej jakości. Innowacyjność jest znakiem rozpoznawczym Banku Smart. Instytucja wychodzi naprzeciw ludziom, którzy często zmieniają miejsca pobytu. Coraz więcej osób podróżuje po Europie nie tylko w celach zawodowych, ale także hobbystycznie. W samym 2013 roku aż około 40 procent ze wszystkich mieszkańców państw Unii Europejskiej wybrało urlop zagraniczny. Można też śmiało dodać, że atrakcyjne zarobki oferowane przez pracodawców niektórych europejskich krajów działają jak magnes. W poszukiwaniu lepszych warunków egzystencji wielu ludzi decyduje się na opuszczenie rodzimego miejsca. Statystyki wyglądają jeszcze bardziej imponująco jeśli dodamy do tego mnóstwo studentów korzystających z możliwości nauki za granicą.

Bank wychodzi z założenia, iż każdy kto pracuje bądź studiuje za granicą zaczyna sobie zdawać sprawę z tego, że jego finanse weszły w zupełnie nowy wymiar i stały się jeszcze ważniejsze niż dotychczas. Zwiększa się odpowiedzialność i zainteresowanie własną sytuacją ekonomiczną. Potrzeby stają się jeszcze większe. Prócz tego wiele osób nadal wspiera finansowo krewnych pozostawionych w rodzinnym kraju.

Nowoczesny bank, w pełni mobilny

Bank SMART to pierwsza na rynku instytucja, która zapewnia kompleksową obsługę w zakresie finansów całkowicie mobilnie za pośrednictwem Internetu. Oferta skierowana jest przede wszystkim do Polaków ceniących tego typu rozwiązanie, ale także obywateli innych krajów Unii Europejskiej zamieszkałych na terenie Polski, którzy chcą z łatwością zarządzać swoimi finansami w Polsce oraz w innych krajach należących do strefy euro. Tu powstał wyjątkowy produkt dla osób fizycznych. Mowa o złotowym SMART Koncie oraz kompatybilnym względem niego SMART Koncie EU gdzie walutą jest euro. Z kolei dla małych przedsiębiorstw SMART Biznes Konto w złotówkach, jak również SMART Biznes Konto EU w euro.

Wprowadzenie przez Bank SMART systemu jakim jest SEPA daje konsumentom możliwości bezgotówkowego rozliczania się w euro tak samo jak wszędzie w całej Europie. Ten sam standard istnieje od dnia 1 sierpnia 2014 roku w 34 państwach europejskich. W uproszczeniu chodzi o to, że każdy kto zdecyduje się na usługi świadczone przez Bank SMART nie musi się obawiać o swoje transakcje. Jeśli dany podmiot znajduje się w strefie euro to przelewy wychodzące i przychodzące będą realizowanie na przestrzeni 1 dnia roboczego. Koszty przelewów w systemie SEPA są zwykle niższe od innych płatności w walucie euro, jednakże Bank SMART oferuje je bezpłatnie. Właściciele SMART Konta EU oraz SMART Biznes Konta EU mogą śmiało oferować numery konta swoim zwierzchnikom oraz instytucjom czy innym wierzycielom na terenie UE.

Oferta lokat w SMART Banku

Poniżej prezentujemy lokaty dostępne w Banku Smart. Zachęcamy do zapoznania się z wyselekcjonowanymi przez nas ofertami. Z pewnością nasz ranki ułatwi dokonanie odpowiedniej decyzji.