Najlepsze lokaty Getin Banku oraz Getin Online

Getin Bank to marka ściśle związana z bankowością detaliczną. Firma należy do grupy Getin Noble Bank SA i w tempie ekspresowym rozwija się na rynku finansów w Polsce. Instytucja ta z pewnością może się poszczycić imponującym, dynamicznym rozwojem na tle innych marek w naszym kraju. Wciąż rosnąca liczba zadowolonych konsumentów jest dodatkowym wyznacznikiem tego, że oferty Getin Bank to nie tylko puste obietnice. Spółka ulokowała się również na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Do kogo Getin Bank kieruje swoje oferty?

Oferta jest bogata, atrakcyjna i dotyczy przede wszystkim Klientów indywidualnych. Na tym jednak nie koniec. Getin Bank nie zapomniał również o segmencie zarówno mniejszych jak i średnich przedsiębiorstw. Innowacyjność oraz rozbudowana gama produktów zainteresuje nawet tych najbardziej wybrednych konsumentów. Procedury są niezwykle proste, obsługa najwyższej jakości. Firma cieszy się na rynku Polskim niezwykłym uznaniem już od wielu lat. Kompetentni pracownicy, przejrzystość warunków – te cechy bank wielokrotnie podkreśla.

Na wyciągnięcie ręki

Obecnie już 2,2 mln klientów zaufało produktom Getin Banku. O dynamicznym rozwoju może świadczyć ponad 500 placówek oddanych dla potrzeb konsumenckich. Oddziały te należą bezpośrednio do firmy lub objęte są programem franczyzowym. Do tego należy również doliczyć sieci pośredników. Wykorzystanie platform teleinformatycznych przykładowo WWW daje możliwość rozszerzenia swojego zasięgu i dotarcia do coraz to większej liczby Klientów, a także ułatwia kontakt i stanowi praktyczne źródło informacyjne.

Motto firmy określa jej misję : „Chcemy być dla Klientów bankiem pierwszego wyboru – instytucją, której bez wahania powierzają swoje pieniądze”.

Najważniejsze informacje

W roku 2004 Polska po raz pierwszy usłyszała o Getin Banku, a w latach 2005 – 2006 sieć sprzedaży poszerzyła się o Wschodni Bank Cukrownictwa przyłączony przez Getin Holding. To właśnie wtedy została utworzona marka Noble Bank.

W roku 2007 Noble Bank SA zadebiutował na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Getin Bank ze swoją rozbudowaną ofertą wychodzi naprzeciw przeróżnym potrzebom klientów. Te najbardziej powszechne stanowią jednak depozyty oszczędnościowe. To co wyróżnia lokaty Getin Banku na tle innych to przede wszystkim łatwość otwarcia depozytu. Należy również dodać, że instytucja ta ma naprawdę korzystne warunki. Getin Bank posiada imponującą, niezwykle pokaźną kolekcję produktów oszczędnościowych, z tego więc powodu należy wnikliwie je przestudiować i wybrać takie, które przyniosą nam największą korzyść z jednoczesnym wsparciem naszego celu w oszczędzaniu.

Getin Bank i Getin Online

Warto powtórzyć krótko zarys historyczny Getin Banku. Start firmy przypada na rok 1990. Styczeń 2010 stanął pod znakiem połączenia z Noble Bankiem, wtedy to powstała marka Getin Noble Bank SA, własność najpotężniejszej ze wszystkich grup kapitałowych w naszym kraju – mowa oczywiście o Getin Holding. Co prawda Getin Bank i Noble Bank zostały scalone, to jednak nie zmieniło ich odrębności i różnorodności ofert. Bowiem Getin Bank swoje usługi kieruje głównie do klientów indywidualnych, ale także tych mniejszych przedsiębiorstw. Jego domeną jest udzielanie kredytów gotówkowych, samochodowych, a także hipotecznych. Noble Bank to przede wszystkim Private Banking, ukłon w stronę zamożniejszych konsumentów.

Getin Bank może się poszczycić ogromną ilością oddziałów na terenie całego kraju, ale na tym nie koniec. Firma posiada także Getin Online – zaletą tej platforma jest mobilność. Wszystko załatwić można szybko, sprawnie i bez większych formalności. To ukłon w kierunku klientów, którzy cenią swój czas i komfort. Dostęp internetowy stanowi spory atut dla młodych. Getin Online często podkreśla swoje unikalne, indywidualne podejściem do potrzeb klienta.

Atrakcyjność lokat Getin Banku podkreśla fakt, że są one dostępne nawet bez konieczności zakładania konta osobistego. Proces otwarcia lokaty w Getin Online jest banalnie prosty, system intuicyjny i przyjazny dla konsumentów; właściwie każdy z pewnością się w nim odnajdzie. Procesy takie jak chociażby zmiana typu lokaty nie stanowi żadnego problemu.

Dalej znajdą Państwo ustaloną przez nas listę najlepszych lokat Getin Banku. Dokładnie wyselekcjonowane po to by pomóc w wyborze. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej analizy.

e-Lokata na Nowe Środki w Getin Banku

e-Lokata na Nowe Środki – 2,60% w skali roku na 3 miesiące oprocentowanie stałe 2,60% w skali roku (brutto) na 3 miesiące czyli ok. 2,10% po opodatkowaniu 19% okres obowiązywania: 3 miesiące (lokata może ale nie musi być odnawialna) lokata dla nowych i obecnych klientów Getin Banku Na lokacie jest możliwość ulokowania wyłącznie nowych środków …

e-Lokata na Nowe Środki w Getin Banku Read More »

Lokata na Start w Getin

Lokata na Start w Getin Online

Lokata na Start w Getin banku została wycofana z oferty  Lokata na Start to jednocześnie jeden z najlepszych produktów oszczędnościowych Getin Online oraz jedna z lepszych lokat krótkoterminowych na rynku. Wyróżnia ją atrakcyjne oprocentowanie o wartości 3,5% w skali roku, a okres obowiązywania wynosi 2-miesiące. Jak podpowiada nazwa – Lokata na Start to produkt przeznaczony …

Lokata na Start w Getin Online Read More »