Strona główna » Lokaty Noble Bank

Kategoria: Lokaty w Noble Bank – oferta depozytów dla zamożnych klientów

Usługi Noble Bank są zadedykowane bogatszej klienteli, dysponującej pokaźnym portfelem. W sektorze Private Banking króluje właśnie Noble Bank. Oferta jest bogata i bardzo wszechstronna. Mamy spory wybór, od produktów oszczędnościowych (depozyty), inwestycyjnych (szeroki wachlarz sięga nawet dzieł sztuki) po kredyty (mowa tutaj również o dofinansowaniu planów biznesowych, ale także standardowych pożyczkach dla klientów indywidualnych). Klienci Noble Bank nie muszą się obawiać o bezpieczeństwo swoich środków. Instytucja ta ma w zapasie oferty, które zaimponują nawet najbardziej wybrednym konsumentom. Bank może się również poszczycić jednymi z najlepszych lokat dla osób zamożnych i bardzo zamożnych, które często plasują się na najwyższych miejscach w rankingach.

Historia i strategia funkcjonowania Noble Banku

Noble Bank należy do rodziny Getin Noble Bank SA. Start firmy przypada na rok 2006. Wtedy to usłyszeliśmy o pierwszych placówkach tej instytucji. Do dziś powstało jedenaście oddziałów na terenie kilku polskich miast. Z tych bardziej popularnych można wymienić Gdańsk, Gdynia, Kraków, Katowice, Lublin, Poznań, Warszawę czy Wrocław. Bank dodatkowo bierze czynny udział w rozwoju życia kulturalnego – zafundował chociażby nagrody „Polski Noble Filmowy”, którymi honorowani są artyści na festiwalu „OFF PLUS Camera”.

Bank często podkreśla swoją ogromną rolę we wprowadzaniu najnowszych trendów finansowych na rynku. Wciąż udoskonala swoją ofertę, pragnie być zawsze na topie. Dba o prestiż, wyznacza kierunek. Z pewnością nie są mu obce innowacje i nowoczesne rozwiązania. Można wymienić niektóre z nich:

  • Noble Bank jest pionierem jeśli chodzi o metalowe karty debetowe. Jako pierwszy na skalę globalną wyszedł z tym wynalazkiem,
  • Nowoczesne możliwości zarządzania finansami online.

Klienci Noble Banku mają specyficzne potrzeby, ale również do nich instytucja próbuje się dostosować jak tylko może. Konsumenci mogą przykładowo liczyć na to iż na życzenie zostanie utworzony dla nich fundusz inwestycyjny, formalności prawne czy podatkowe zostaną uproszczone do minimum, dodatkowo istnieje możliwość negocjacji korzystnych warunki depozytów. Należy wspomnieć również, że usługi świadczone przez Noble Bank są na najwyższym możliwym poziomie, a pracownicy wykwalifikowani i profesjonalni. Specjalnie wyselekcjonowani specjaliści sektora Private Banking doradzą ścieżkę finansową i pomogą podjąć odpowiednią decyzję.

Oferta lokat Noble Banku

Wachlarz oferowanych lokat jest niesamowicie bogaty i zróżnicowany. Inwestycje można rozpocząć od kwoty 50 000 złotych. Oczywiście im bardziej nasz portfel pokaźny tym korzystniejsze oprocentowanie oraz lepsze warunki. Dodatkowe bonusy stanowią kolejną atrakcję. Znaczącym minusem jest jednak to, że oferta skierowana jest do wąskiego grona odbiorców.

Poniżej prezentujemy ranking skrupulatnie przez nas prześledzonych depozytów terminowych dostępnych w Noble Banku. Znajdziesz tu świetne lokaty i super warunki zarówno dla tych co dopiero zaczynają, ale również bardziej wysublimowane oferty.

 

Lokata na Otwarcie II w Noble Banku

Lokata na Otwarcie II w Noble Banku

Lokata na Otwarcie wycofana z oferty Noble Banku Depozyt terminowy przeznaczony dla zamożnych klientów doczekał się już IX edycji. Mowa o 2-miesięcznym produkcie oszczędnościowym Noble Banku o nazwie Lokata Na Otwarcie II. Atrakcyjne oprocentowanie o wartości 3,5% to jeden z najważniejszych parametrów jakim przyciąga klientów.Niestety możliwość skorzystania z tej lokaty wiąże się z koniecznością posiadania …

Zobacz więcej