Strona główna » Lokaty Open Finance

Kategoria: Lokaty w Open Finance – sprawdzamy ofertę

Open Online to nic innego niż platforma internetowa, stanowi część Open Finance SA. Open Finance jest firmą, która skupia się na doradztwie finansowym ściśle związanym z segmentem oszczędności oraz inwestycji, a dodatkowo również rachunków bieżących dla klientów indywidualnych. Open Online jest własnością Getin Holding.

Czym jest Open Finance i Open Online i jak działają?

Należy zacząć od tego, że Open Finance S.A. jest instytucją specjalizującą się w szeroko pojmowanym doradztwie finansowym. Jej celem jest dostarczanie swoim klientom odpowiednich rozwiązań. Pomoc w zaopatrzeniu w odpowiednie narzędzia i wiedzę do podejmowania finansowych decyzji jest od lat kluczowym założeniem Open Finance. Aby klienci mieli większy komfort i łatwiej mogli przeprowadzić wszelkie procesy powstał oddział internetowy o nazwie Open Online. Od tej pory wszelkie formalności można załatwiać bez stania w kolejkach, wychodzenia z domu, długich dojazdów do placówek i spotkań z przedstawicielami. Dodatkowo po podpisaniu stosownej umowy z oddziałem online otrzymasz do dyspozycji własnej personalnego doradcę, które będzie pomocny podczas :

  • wybierania odpowiedniego rozwiązania nie tylko w zakresie inwestycji;
  • tworzenia najlepszej dla Twoich potrzeb strategii inwestycyjnej;
  • wyboru takiej metody lokowania Twoich oszczędności jaka będzie najlepiej odpowiadać Twoim wymaganiom;
  • podpisywania umów z instytucją bankową;

Należy dla jasności dodać iż ani Open Finance, ani Open Online prawnie nie mają z bankiem nic wspólnego. Ich działalność ogranicza się ściśle do pośrednictwa finansowego. Jednak jako że Open Finance jest związany z Getin Holding proponują w dużej mierze produkty banków z nimi związanych czyli tak naprawdę Getin Banku. Doradca pomoże w sfinalizowaniu umowy, a środki umieszczone zostaną w Getin Banku, dzięki czemu będą bezpieczne.

Co z lokatami w firmie Open Finance?

Warto jeszcze raz podkreślić, że Open Online to nie bank, dlatego też nie jest możliwym by z jego strony klientom oferowane były depozyty terminowe. Jedyna możliwość to oferty składane przy współpracy z powiązaną instytucją. Lokaty dostępne za pośrednictwem Open Online są de facto otwierane w Getin Banku. Poniżej przedstawimy najlepsze lokaty w Open Online wyselekcjonowane przez nas.

 

Lokata pod Słońcem z Open Finance

Lokata Pod Słońcem wycofana z oferty Openfinance              Lokata Pod Słońcem – 3,3% przez pierwsze 2 miesiące okres obowiązywania: 4 miesiące (jest to lokata nieodnawialna) oprocentowanie stałe 3,3% w 1. i 2. miesiącu, następnie 2,0% w 3. i 4. miesiącu efektywne oprocentowanie wynosi 2,65% czyli ok, 2,15% po opodatkowaniu stawką …

Zobacz więcej