Strona główna » Lokaty w Santander Consumer Banku

Kategoria: Lokaty w Santander Consumer Banku

Santander Consumer Bank stanowi część rodziny banku Santander. Santander jest w chwili obecnej największą instytucją finansową na terenie Unii Europejskiej. Liczba klientów jest imponująca. Z usług Santandera bowiem korzysta obecnie ponad 60 milionów konsumentów z 43 krajów. Bank posiada bardzo szeroki wachlarz usług skoncentrowany przede wszystkim na udzielaniu kredytów osobom fizycznym, ale na tym nie koniec. Otóż w zakresie Santander CB znajdziemy też depozyty terminowe opatrzone świetnymi warunkami.

Charakterystyka Działalności Santander Consumer Banku

Jak wspomnieliśmy w niniejszym tekście Santander Consumer Bank jest częścią grupy Santander – głównym inwestorem z naszego kraju jest Santander Consumer Finance. Aby bardziej upłynnić funkcjonowanie firmy bank BZ WBK (również należący do rodziny Santander) chce w niedalekiej przyszłości przejąć 60% udziałów banku Santander. To jednak nie wpłynie na niezależność i odrębność działania obu instytucji.

Santander Consumer Bank jest wyspecjalizowany przede wszystkim w udzielaniu pożyczek i sprzedaży produktów kredytowych. Znajdziesz tutaj szeroki wachlarz począwszy od kredytów samochodowych, ratalnych po karty kredytowe. To jednak nie wszystko. Instytucja oferuje także lokaty. Tutaj także zaskoczyć nas może obfitością swoich produktów. Mamy lokaty terminowe standardowe, a także progresywne, rentierskie oraz z ubezpieczeniem.

Wśród lokat długoterminowych również możemy przebierać. Wśród produktów z bardzo korzystnym oprocentowaniem. Plusem jest również możliwość otwarcia depozytu za pośrednictwem Internetu – bez konieczności wychodzenia z domu.

W zestawieniu poniżej przedstawiamy specjalnie przez nas wyselekcjonowane, najlepsze lokaty Santander Consumer Banku.

 

Lokata Direct+ Wzrost w Santander Banku

Lokata Santander Consumer Banku – Direct+ Wzrost – to jeden z najlepszych depozytów długoterminowych na rynku. Lokata przyciąga atrakcyjnym stałym oprocentowaniem o wartości 2,30% na 24 miesiące, 1,90% na 12, 2,00% na 15 i aż 2,60% na 36 miesięcy w skali roku. Warunki lokaty są bardzo proste, a dodatkowo nie jest wymagane otwarcie konta osobistego. Santander …

Zobacz więcej